DB JUNK'ta kullanılan fotoğraflar ve içerik izinsiz yayınlanamaz...

14.04.2010

Esir alındım:)

Günseli Türkay'ın 2010 Kış koleksiyonu'ndan en sevdiğim parçalarla:)
Ayakkabılarında da fena halde gözüm kaldı:)

Daha fazla Günseli Türkay için buraya ...

Fotoğraflar : Beg

25 yorum:

 1. son fotoya ba-yıl-dımmmmmm.....

  YanıtlaSil
 2. fotoğrafları çok beğendim ama son fotoğraf için BEG'i ekstra tebrik etmek isterim :)

  YanıtlaSil
 3. İlk ve son fotoğraflardaki pozlar çok çok güzel :)

  YanıtlaSil
 4. Elbiselere, ayakkabılara bayıldım! Birinci fotoğraf ta favorim!

  YanıtlaSil
 5. çekim kalitesi, renkler, ışık.. harika! beg'in kadrajına, senin de havana sağlık:)) ah bir de, günseli türkay'ı seviyoruz:)

  YanıtlaSil
 6. ayakkabılarda benimde fena halde gözüm kaldı = ))..hepsi çok şık...louboutinin bir bot modelini andırıyor birinci ve üçüncü ayakkabının üst kısmı...

  YanıtlaSil
 7. Türk moda tasarımcılarının bu kadar başarılı ve özgün olması çok güzel ve de ayrıca çekimler çok çok güzeel..ayakkabılar da akıl kalmayacak gibi değil:)

  YanıtlaSil
 8. çoraplardan istiyoruuuuumm !

  YanıtlaSil
 9. Çekimler gerçekten çok başarılı..

  YanıtlaSil
 10. Son fotoğrafa bayıldımmm!!BEG sen bi harikasın!!!öpüyorum sizi muhteşem anne-kız:)

  YanıtlaSil
 11. deniz hanım resimler süper sizden bir konuda fikir almak isityorum nikahım için aşkı memnudaki drapeli tarz kıyafetlerden istiyorum nerden bulabilirim acaba

  YanıtlaSil
 12. bu ayakkabıları ben de çok beğeniyorum! kırmızısını almalısın! :)

  YanıtlaSil
 13. tam bir görsen şölen olmuş,çok beğendim,ayakkabılar gerçekten çok güzel.

  YanıtlaSil
 14. son fotoğraftaki duruş; bir öncekindeki renkler..süper!

  YanıtlaSil
 15. harikanın ötesınde :) ay bayıldım

  YanıtlaSil
 16. Fotoğraflar çok güzel. Beg in ellerine sağlık. tabi ki modelimizin ;) de. Ben ilk elbiseye takıldım :S benzerini tamamen siyah olarak dün bir internet sitesinin satışında başka birinin tasarımı olarak gördüm. Çok beğendiğim için aklımda kalmış. kol detayı etek boyu tamamen aynı. Ne demeli bilmiyorum ki... şaşırdım ve paylaşmak istedim.

  YanıtlaSil
 17. Ben de 4. fotoğrafı çok beğenmekle beraber şifon ince elbiselerin altında gözüken yırtık pırtık çorap ve altına giydiğiniz iddialı ayakkabı tarzını da çok beğendim ayrıca çekimdeki ışık ve ortam çok profesyonel duruyor tebrikler:))

  YanıtlaSil
 18. elifcim, 3-4 sezondur devam eden omuzlara vurgu trendi nedeniyle bu ara her yerde apolet, vatka, fırfır, karpuz kol gibi abartılmış, ingilizce'de puffed shoulder olarak tabir edilen tarzda kıyafetler görmen çok normal.. günseli hanım'ın tasarımları son derece özgün ama ilk elbisedeki kol detayını sadece bir değil, birçok yerde göreceksindir eminim..

  YanıtlaSil
 19. maıl adresini bulamadım maalesef :( Basın davetini buradan gonderiyorum Ebru Şallı vb. annelerde olacakmıs, oyuncaklarla tarih anlatılıp, hansel gratel evi içinde çıkolata yemek ve resım yapmak gibi de etkinlikler olacakmıs V2 oncesı uzak gelmezse eglencelı olabılır dıye dusundum :)

  OZMO DÜŞLER ÜLKESİ BASIN DAVETİ
  İstanbul Oyuncak Müzesi
  Şölen Çikolata, dünya tarihinin oyuncakların dilinden anlatıldığı İstanbul Oyuncak Müzesi’nin gerçekleştirdiği OZMO Düşler Ülkesi Gezi’si ile 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamalarına 17 Nisan 2010 Cumartesi günü başlayacaktır.
  Geçmişin çocukları olan bugünkü ailelerin, geleceğin ümidi olan çocukları ile katılacakları özel bir proje olan bu gezide sizleri de Düş Ülke Vatandaşı olarak aramızda görmek bizleri mutlu kılacaktır…
  PROGRAM
  12:30’da Müze’de buluşma/toplanma
  13:00 – 14:00 OZMO Düşler Ülkesi gezisi
  14:00 - 14:30 OZMO Çikolata Evi içinde “atölye çalışması
  14:30 - 15:00 İkram

  YanıtlaSil
 20. iconjane, banu, moda sanattır beğenmenize sevindim:) giysileri giyip makineyi elimize alana kadar nasıl duracağımızı hiç bilmiyoruz. Giysilere ve o an bize hissettirdiğine göre anlık gelişiyor:) Daha da iyi oluyor aslında kasıntı duruşlar olmuyor böylece:)

  Nar Günseli'nin ayakkabı ve giysilerinin birlikteliğini ben de çok seviyorum:)

  Teşekkürler Seda'cım, Günseli sevilmeyecek gibi değil ki:) Hem özgün hem sempatik:)

  d'sing by g kırmızı artık benim oldu:) Ben de ayakkabılarına bayılıyorum ama Louboutin!den daha güzeller:)

  Today I am stylist Umarım daha çok olurlar. Bir moda başkenti olma iddiamız var ama bunun için tek tük yeni fikri olabilen tasarımcı var. Ne yazık ki yeniliklere hiç açık olmamak, dar görüşlülük, kopyacılık en büyük engelimiz:( Üstelik bütün köşeler dar görüşlü vizyonsuz çevrelerce tutulmuş. Var olabilecek yeteneklerede şans tanınmıyor. Bu şartlar altında moda başkenti olabilmek bir hayalden ibaret bana göre.

  Ezgi yapmak çok kolay, makasla delikler açıyorsun:)

  Shiva çok teşekkürler. Ben de şaşırıyorum, paldır küldür kısıtlı zamanda yapmamıza rağmen çıkan sonuçlara:) Bu çekimi hazırlanma da dahil yarım saatte yaptık:)

  Gizzy, Ozan, Nur Rh + : Takdir edilmek ne güzel, gerçekten çok teşekkür ederim:)

  Adsız beğendiğine sevindim:) Diziyi hiç seyretmediğim için inan hiçbir fikrim yok.

  pinksugar artık kırmızı benim oldu:)))

  esin çok teşekkürler, son kare korsanları anımsatıyor bana:)

  Elif'cim Seda'ya katılıyorum, bu detayları farklı yorumlarlagörebilmek mümkün ancak önden ve arkadan farklılığı ortaya çıkacaktır:)

  Fashionable princess ben de çoraplarımı seviyorum:) Yıkandıkça yıpranım kopmalar olabiliyor. aslında koptukça daha da güzel oluyor ama giyilemez hale gelince bir tane daha yapıyoruz hemen:)

  Seda'cım gayet güzel anlatmışsın:)

  Ayşegül çok teşekkürle gerçekten ama Ctesi 2 de aile yemeğimiz var, ben sabah saatleridir diye düşününmüştüm yetişmem zor olabilir:( Ayarlayabilirsem belki 12de gelip 1 gibi çıkabiliriz:) Davetin için çooook teşekkürler:) sevgiler, öpücükler:)

  YanıtlaSil
 21. kişilikli ve özgün tasarımlar
  evet, coşmuşum di mi? açıklama heyecanıyla yazmışım hemen tıkır tıkır:) sevgiler

  YanıtlaSil
 22. Teşekkürler sedacım :)) çok beğendim bu detayı, aslında her yerde görmek fena olmayacak ;)

  YanıtlaSil
 23. 1. ve 2. elbislere favorimdi koleksyonda, bir de yesil bir mini vardi ah ah:)) hele o muthis islemlerden gecmis deri kemer, omuzluk vs aksesaurlar ve ayakkabılar!

  YanıtlaSil
 24. benimde ilk fotoğraftaki elbisede..

  YanıtlaSil