DB JUNK'ta kullanılan fotoğraflar ve içerik izinsiz yayınlanamaz...

23.04.2010

Hayal kırıklığı...

Sabah Metrocity'deki Claire's'e bakarız, Topshop'a da uğrayıp çıkarız dedik ama ne yazık ki ikiside kapanmış:(
Ponponum dün gösteride çok yoruldu:)Garajdan asansör girişinin duvar rengini görünce dayanamadık:)Fotoğraf: Deniz Berdan8 yorum:

 1. Nişantaşında ve Cevahirde (birarada)aynı mağazalardan var :)

  YanıtlaSil
 2. Claires kapanmadı, en üst kata taşındı. Ondan bulamamışsınızdır. Ben daha biraz önce uğradım.

  YanıtlaSil
 3. Bende izmir ve ankarada değiş tokuşlu :) yaşayan biri olarak topshopların kökten kapatılmasına gıcık oluyorummm. Türkiyede neden bu tarz yerler istnnbul dışında tutulmuyo anlamış değilim. bence kapanması gereken onlarca yer vrken:))

  YanıtlaSil
 4. Adsız 23 Nisam Mecidiyeköy trafiğine girmeyip Ulus'ta oturduğumuz için yakın olsun diye Metro'dan alırız dedik. Ama olmadı biz de aynen Pazar sabah Cevahir'den bakarız demiştik:)

  Kahvegibi yaa tüh keşke onu da sorsaydık. Topshop'u sorduk kapandı dediler ama biz de sadece iki mağaza için arada uğruyorduk artık Metrocity ile işimiz olmaz demiştik ama demek ki daha varmış:) Teşekkürler:)

  HO's ben de anlamıyorum gerçekten, üstelik genç nüfusun yoğun olduğu bir ülkede beğenilerle alakalı sanırım.

  YanıtlaSil
 5. Begin taytı nerden?
  Yine mi Camden'dan

  YanıtlaSil
 6. ponponun ayakkabılarına bayıldım bağcıkları ise ayrı bi tatlı zaten kendisinede bayılıorum yolunuz bi gün ankaraya düşerse lütfen ponponuda yanınızda getirin hatta bana haber verin yagmurkavak_323@hotmail.com =))

  YanıtlaSil
 7. nooluyo bunlara, River İsland da kapandı :(

  YanıtlaSil
 8. bence zaten hep köhneydi de civarda alternatifler açılıncaya kadar farkına varamadık :) river island ve topshop da kapandığına göre gitmeye hiç gerek yok, sadece öğle vakti plaza insanlarına yemek hizmeti veren bir yer oldu çıktı..

  YanıtlaSil